KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16274139
nr 1627 4139
Ferdinand Boberg
(1860-1946), Sverige
" Finska vedskutor torka seglen vid Strandvägen". Signerad, blandteknik, daterad 1915-40,18,5x14,5, yttermått inklusive ram: 23x19,5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:48:53
1.000 kr
1.100 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Ferdinand Boberg
Läs mer om Ferdinand Boberg